WhatsApp, Viber, Telegram

Кухонні витяжки

Витяжка Apell Cappe CA90ATE
Відсутній на складі Витяжка Apell Cappe CA90ATE
Ціна: 32654 грн
Витяжка Apell Cappe CD9XE
Відсутній на складі Витяжка Apell Cappe CD9XE
Ціна: 4733 грн
Витяжка Apell Cappe CL190XE
Відсутній на складі Витяжка Apell Cappe CL190XE
Ціна: 20856 грн
Витяжка Apell Cappe CVE600BE
Відсутній на складі Витяжка Apell Cappe CVE600BE
Ціна: 9480 грн

Бажаєте позбутися від неприємних запахів на кухні? Втомилися від постійної чистки меблів? Хочете купити витяжку на кухню з гарним дизайном і високою ефективністю?

Основним завданням кухонної витяжки є видалення з приміщення відпрацьованого повітря, насиченого різними шкідливими речовинами і продуктами згоряння від газової плити. Перш за все, мова йде про чадний газ, який утворюється під впливом відкритого полум'я. Перш ніж купити витяжку на кухню необхідно визначитися з її основними експлуатаційними характеристиками, продуктивністю і зовнішнім виглядом. З додаткових завдань можна відзначити наступні:

 • захист кухонних меблів від впливу високої вологості (скупчення конденсатор), осідання на поверхні жиру і кіптяви;
 • очищення повітря від запахів;
 • освітлення простору над плитою і т.п.

В асортименті інтернет-магазину кожен відвідувач може вибрати і купити кухонну витяжку з урахуванням власних потреб. Тут представлені популярні пропозиції від відомих європейських виробників, які поєднують в собі функціональність і новітні технології з відмінним зовнішнім виглядом. І все це доступно за низькими цінами з доставкою.

Функції витяжки для кухні

Більшість запропонованих моделей вже встигла зарекомендувати себе на українському ринку. Найчастіше вони можуть використовуватися в двох режимах — в режимі витяжки і в режимі абсорбера. Купити витяжку на кухню в Україні можна прямо через корзину сайту і ми доставимо її вам в найкоротші терміни. Вона просто необхідна в кожному будинку, так як працює в стандартному режимі і являє собою пристрій, підключений до вентиляційного каналу. Виводить вологі пари за межі приміщення.

Поглинаюча панель являє собою козирок з додатковими встановленими вугільними фільтрами, які втягують неприємні запахи. Крім того, обидва типи пристроїв оснащені жироуловлюючими фільтрами. Зазвичай виготовляються з металу або алюмінію.

Завдяки цьому вони будуть працювати на будь-якій кухні і справлятися як з накопиченими парами, так і з неприємними запахами. Кожна витяжка для кухні оснащена освітленням, яке впливає на комфорт і безпеку під час приготування. Більш того, практично у кожної моделі є додаткові функції, які полегшать процес користування, а головне — забезпечать вас свіжим повітрям на кухні.

Види витяжок для кухні

Ринок побутової техніки дає можливість придбати кухонні витяжки самих різних типів, які можна класифікувати за такими параметрами:

 • Циркуляційні — виконують очистку повітря за допомогою системи фільтрів, після чого повертають його назад в приміщення. Їх набагато простіше встановлювати, так як як, такі витяжки не потребують підключенні до воздуховоду.
 • Проточні — комплектуються одним фільтром грубого очищення. Втягують повітря, щоб через повітропровід, як правило, це гофрований алюмінієва труба, випустити його на вулицю.

Залежно від конструктивних особливостей витяжки на кухню можна умовно розділити на наступні типи:

 • Традиційні — мають невеликі габаритні розміри і форму плоского козирка;
 • Купольні — за формою нагадують і верхню частину порталу каміна. Такі витяжки мають ефектним дизайном і поліпшеною ефективністю воздухозабора;
 • Вбудовувані — монтуються в технологічні ніші кухонних меблів. Причому як в навісні шафки, так і в стільницю. У звичайному стані складені і не займають багато місця, а при необхідності використання висуваються, збільшуючи площу забору повітря.

Одними з найпопулярніших є вбудовані витяжки для кухні, які розташовуються в шафі над плитою і практично непомітні на перший погляд. Дане рішення найчастіше обирають для компактних кухонь, де важливий кожен сантиметр вільного простору.

Телескопічні витяжки застосовуються в аналогічних моделях, але перед використанням їх передню панель необхідно зняти. У нас також представлений широкий асортимент настінних підвісних кухонних витяжок в асортименті. Такі моделі надзвичайно популярні завдяки тому, що вони надають безліч можливостей для установки. Ви можете вибрати як класичну підвісну, так і похилу витяжку, що буде особливо зручно для високих людей.

В останні роки з'являється все більше круглих і прямокутних форм підвісних витяжок. Досі такі витяжки монтували в основному над місцем приготування їжі. Останній популярний варіант — вбудовані витяжки, які встановлюються над поверхнею. Вони є нездоланним бар'єром для пари, що робить їх відмінним рішенням для великих приміщень. Вбудована витяжка для кухні обладнана двигуном високої потужності і при цьому досить економічні, що дозволяє їм легко справлятися з забрудненнями повітря.

Часто вони обладнані скляними панелями і можуть служити додатковою точкою освітлення на вашій кухні. Витяжки-острівці доступні також в підвісний формі, ніж заслуговують на особливу увагу. Широкий вибір пристроїв дозволить вам вибрати ідеальний тип як з точки зору зовнішнього вигляду, так і ваших технологічних і фінансових очікувань.

Право вибору витяжки на кухню

Перш ніж купити певну модель витяжки на кухню необхідно визначитися з її основними функціональними можливостями і робочими параметрами:

Продуктивність — основний показник, на який необхідно орієнтуватися при виборі витяжки для кухні. Відповідно до нормативів повітря на кухні повинен змінюватися або очищатися не менше 12 разів за 1 годину. Тому для визначення продуктивності необхідно обсяг приміщення помножити на 12, а потім додати ще 15-30% (коефіцієнт запасу). Тому як тривала робота на межі потужності значно знижує довговічність витяжки для кухні. Збільшення коефіцієнта запасу залежить від інтенсивності використання. Крім того, чим менше обсяг кухні, тим швидше концентрація шкідливих речовин досягне максимуму. Тому потрібна більш інтенсивна вентиляція. В обох випадках продуктивність необхідно збільшувати на 10%.

Габаритні розміри — ширина витяжки повинна бути не менше ніж розміри варильної поверхні. В ідеалі, якщо дозволяє конструкція кухонних меблів навіть трохи більше. Наприклад, для стандартної кухонної плити 60х60см рекомендована ширина повітрязабірника повинна становити 80-90 см.

Система фільтрів — даний параметр критично важливий для циркуляційних витяжок на кухні. Рекомендується використовувати пристрої, обладнані декількома типами фільтрів:

 • Основний чи попередній фільтр має гратчасту конструкцію з алюмінію, призначену для уловлювання жиру. Він захищає двигун і внутрішні поверхні витяжки для кухні від осідання жиру і кіптяви. У міру накопичення жирових відкладень потрібно його очищувати звичайним промиванням водою з милом.
 • Додаткові фільтри розташовуються за основним і виготовляються з волокнистих синтетичних матеріалів. Як правило, вони підлягають чистці обмежену кількість разів, після чого потребують заміни.
 • Вугільні фільтри використовуються виключно в циркуляційних витяжках для кухні та призначені для нейтралізації запахів. Потребують систематичної заміни в залежності від вимог виробників та інтенсивності використання плити.

Рівень шуму. Становить 35-60 Дб. Чим більше продуктивність, а отже і потужність двигуна, тим вище буде рівень шуму при максимальному завантаженні.

Де купити витяжку на кухню в Україні

Залежно від побутових потреб, в нашому інтернет-магазині можна купити витяжку на кухню з такими корисними функціями, як автоматичне відключення, захист від дітей, датчик забруднення фільтра, таймер, датчик пару, індикатор залишкового тепла і багато інших.

Незалежно від того який все ж тип обладнання ви виберете з асортименту, ми впевнені, що він буде відповідати всім вашим вимогам. Ми пропонуємо до покупки тільки надійні і довговічні моделі від кращих виробників з офіційним сервісним та гарантійним обслуговуванням. Тому можете бути впевнені, що ваше придбання буде служити довгі роки.