WhatsApp, Viber, Telegram

Рушникосушки

Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2

Види рушникомушок для ванної

Рушникосушки є невід'ємним атрибутом ванної кімнати. Вони використовуються не тільки для сушіння рушникыв та текстильних виробів, але і в якості додаткового обігрівача, також регулюючи вологість повітря в приміщенні. Велика кількість різноманітних моделей дозволяє купити рушникосушку у ванну кімнату, що відповідає не тільки заданим технічним параметрам, але й естетичним вимогам. Вироби виконані переважно в білому та чорному кольорі або з нержавіючої сталі.

Виробники часто випускають три типи рушникосушок, які можна класифікувати відповідно до способом нагріву.

Водяні. Являють собою труби у вигляді змійовика підключеного до центральної системи опалення. Перевагою є енергонезалежність — відсутність підключення до розетки, що в умовах підвищеної вологості у ванній значно підвищує безпеку використання. Однак у такої рушникосушки існують і певні недоліки. Для його установки необхідно зливати теплоносій з усього стояка. Для приватних будинків це невелика проблема, але в багатоповерхівках буде потрібен дозвіл відповідних інстанцій. Функціонувати такий пристрій буде тільки під час опалювального сезону. В якості альтернативи можна підключити водяну рушникосушку до системи ГВС. Але її ефективність буде прямо залежати від інтенсивності використання гарячої води.

Електричні. Мають більше варіантів конструкцій — драбинка, трапеція тощо. Не залежать від руху теплоносія. У свою чергу по типу нагрівального елементу рушникосушки для ванної купити можна обираючи з трьох найбільш поширених типів:

Нагрівальний індуктивний кабель — розташований по всій протяжності труб. Це забезпечує рівномірний та швидкий нагрів по всій довжині;

ТЕН маслонаповнений. Внутрішній об'єм труб наповнений маслом, нагрів якого здійснює ТЕН, встановлений на одній зі сторін. Вихід в режим більш тривалий, труби гаряче з однієї зі сторін.

Комбіновані. Приєднуються до системи опалення, але в конструкцію так само входить ТЕН. У разі відключення опалення, перекриваються спеціальні крани, від'єднують рушникосушку від загального трубопроводу в ванній та вмикається нагрів від електромережі. Це робить можливим експлуатацію цілий рік. Однак вартість такого пристрою на порядок вище.

Форм-фактор і матеріал виготовлення

Існує кілька основних форм рушникосушок для ванної, починаючи від найпростішої змійки і закінчуючи складними гратчастими криволінійними конструкціями. Але за способом розташування їх можна умовно розділити на 2 типи:

Горизонтальні. Мають великі габарити, поєднуючи в собі функції рушникосушки і радіатора опалення для ванної. Встановлюються під вікнами, якщо планування приміщення це дозволяє зробити.

Вертикальні. Забезпечують більшу площу для розташування різних предметів. Займають корисний простір у ванній біля стіни, де вони встановлені.

Можна купити рушникосушку в ванну кімнату, виготовлену з наступних матеріалів:

  • Кераміка. Найбільш ефективні по тепловіддачі, однак чутливі до механічних впливів і мають високу вартість у порівнянні з металевими;
  • Алюмінієві сплави. Найдоступніші за вартістю, мають різноманітну дизайнерську реалізацію;
  • Сталеві. Найміцніші моделі, однак мають істотні обмеження по формі, а також чутливі до корозії.

Обираючи рушникосушку для ванної, рекомендується орієнтуватися на кількість осіб, які будуть його використовувати і на інтенсивність механічних впливів.

Де купити економну рушникосушку в Україні

Що стосується труднощів з вибором відповідної потужності нагріву рушникосушки для ванної кімнати, будь ласка, зв'яжіться з нашими консультантами, які з радістю нададуть консультацію та допоможуть зробити правильний вибір.

Дані типи пристроїв для сушіння рушників не тільки зручні й функціональні, а також відповідають найвищим естетичним стандартам, будучи відмінним доповненням до оформлення ванних кімнат в різних стилях. Ми також пропонуємо моделі нестандартних форм, наприклад ті, які дозволяють повісити на них більше рушників або одягу. Такий варіант стане особливо корисним, якщо користуватися ним буде вся сім'я.

Існують також сучасні рушникосушки з функцією програмування індивідуальних режимів роботи. Вони можуть служити допоміжним обігрівають елементом у ванній кімнаті. Запрошуємо вас ознайомитися з пропозиціями і вибрати кращу модель для вашого будинку або квартири.