WhatsApp, Viber, Telegram

Електричні рушникосушки

Сушарка рушників електрична Lidz Cascade (CRM) P6 500x700 LE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Cascade (CRM) P6 500x700 LE
Ціна: 2984 грн
Сушарка рушників електрична Lidz Cascade (CRM) P6 500x700 RE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Cascade (CRM) P6 500x700 RE
Ціна: 2984 грн
Сушарка рушників електрична Lidz Classic (CRM) P6 500x600 LE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Classic (CRM) P6 500x600 LE
Ціна: 2309 грн
Сушарка рушників електрична Lidz Hotel (CRM) P7 500x800 RE з полицею
Сушарка рушників електрична Lidz Snake (CRM) 500x500 LE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Snake (CRM) 500x500 LE
Ціна: 1277 грн
Сушарка рушників електрична Lidz Snake shelf (CRM) 500x500 LE з полицею
Сушарка рушників електрична Lidz Standard (CRM) P5 500x700 RE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Standard (CRM) P5 500x700 RE
Ціна: 2505 грн
Сушарка рушників електрична Lidz Trapezium (CRM) P6 500x600 LE
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Lidz Trapezium (CRM) P6 500x600 LE
Ціна: 2309 грн
Сушарка рушників електрична Qtap Arvin (SIL) 32706
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Qtap Arvin (SIL) 32706
Ціна: 1817 грн
Сушарка рушників електрична Qtap Evia (CRM) 11109
Відсутній на складі Сушарка рушників електрична Qtap Evia (CRM) 11109
Ціна: 3441 грн
Сушарка рушників електрична Qtap Evia (WHI) 11112R

Електричні рушникосушки в Україні

Рушникосушки електричного типу можуть використовуватися як в якості основних, так і вигляді допоміжних нагрівальних приладів для підтримки оптимальної температури повітря у ванній кімнаті. Виробники забезпечують велику різноманітність виробів в різних конструкційних рішеннях. Завжди можна купити електричну рушникосушку з оптимальними габаритними розмірами для забезпечення всіх потреб сім'ї. Пристрій, підключений з дотриманням всіх вимог заземлення повністю безпечний в експлуатації та навіть в умовах високої вологості.

Найпопулярнішою моделлю на сьогодні є електрична рушникосушка, яка складається з вертикальних колекторів, з'єднаних горизонтальними трубами. Ці пристрої дозволять вам не тільки ефективно обігрівати всю площу ванної кімнати, але і ефективно сушити речі. Вони також стануть відмінним місцем для розвішування та сушіння рушників. Однак, якщо ви не підтримуєте традиційні рішення — в асортименті магазину представлено безліч рішень такого типу. Завдяки їм ви забезпечите потрібну температуру для сушки рушників, а також прикрасите кімнату цікавим додаванням в інтер'єр.

Основні типи пристрою

Електрорушникосушки для ванної кімнати можна розділити на 2 основних види:

  • Індукційний нагрівальний дріт. Цей нагрівальний елемент розташовується по всій довжині труб, чим забезпечує швидке і рівномірне прогрівання вангої кімнаті. Додатковим перевагою є низький рівень енергоспоживання — від 20 до 35 Вт. Однак такі моделі мають певні технічні обмеження, зокрема, по максимальній температурі нагріву, яка рідко перевищує 55-65 °С.
  • ТЕН — використовується в електричних рушникосушках наповнених маслом. Нагрівання відбувається трохи довше, проте до пристрій підтримує більш високу робочу температуру до 80 ° С. Значно зростає енергоспоживання, яке у найбільш потужних моделей може доходити до 150-200Вт.

Незалежно від моделі сучасна електрична рушникосушка відрізняється високий рівнем безпеки. Незважаючи на підключення до електромережі з напругою 220В допускається експлуатація електроприладу в умовах перепадів температур і підвищеної вологості ванної кімнати завдяки використанню надійної ізоляції і нових діелектричних матеріалів.

Особливості електрорушникосушок

Пристрої можуть встановлюватися в будь-якій точці приміщення ванної кімнати за умови, що електрична розетка розташована від приладу на відстані, що не перевищує штатну довжину електропровідного кабелю. Підключення у ванній кімнаті електричної рушникосушки будь-якого типу через подовжувачі категорично забороняється.

Так як труби приладу не контактують з водою або іншим теплоносієм, то матеріал не піддається корозії. Виріб може прослужити набагато довше, ніж водонаповнюваний металевий аналог. Як матеріал виготовлення можуть використовуватися більш дешеві сплави алюмінію і бюджетні марки стали, покриті від зовнішнього впливу порошковою фарбою.

При виборі форм-фактору моделі зажди є можливість купити електричну рушникосушку, яка гармонійно поєднується з будь-яким дизайном ванної кімнати. На відміну від водяних моделей рушникосушки електричні відрізняє простота монтажу, яку можна виконати своїми руками. Не потрібно зливати з системи опалення теплоносій, отже не потрібно дозвіл відповідних інстанцій. Зміна температури і її контроль здійснюється через терморегулятор. Це дозволяє використовувати електро-рушникосушку для сушіння делікатних та вогких речей, а саме одягу й аксесуарів.

Монтаж електричної рушникосушки

Невелика площа вашої ванної кімнати не означає, що ви не можете обладнати її радіатором ванної кімнати. Розміри електричних рушникосушое можуть бути легко адаптовані до ваших потреб. Просто виберіть модель з потрібною висотою і шириною. Для великих ванних кімнат варто подумати про покупку радіатора з більшою поверхнею нагрівання. Установка конструкції для сушіння рушників або одягу не така складна, як може здатися. Кожна модель комплектується інструкцією по правильному встановленню. Крім того, ви також знайдете всі необхідні елементи кріплення в упаковці.

Спробуйте купити і встановити електричну рушникосушку самостійно. Бокове підключення — саме популярний і поширений спосіб. Він позначає, що завдяки використанню відповідних адаптерів ви зможете монтувати виріб навіть в приміщеннях, де не бажаєте свердлити стіни і ламати плитку. Це особливо важливо, якщо ремонт був нещодавно завершений. Електричні рушникосушки працюють з мережею 220 вольт і частотою 50 Гц. Вони не вимагають постійного обслуговування. У деяких моделей є перемикач на прямо вилці, що дуже зручно при повсякденному використанні.