WhatsApp, Viber, Telegram

Водяні рушникосушки

Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2
Сушарка для рушників водяна Lidz Snake (CRM) D25х1/2

Водяні рушникосушки в Україні

Сантехнічне обладнання кожен користувач підбирає на свій смак і виходячи з власних уподобань. Хтось може вибрати ванну, інші — душову кабіну або ж поєднувати обидва варіанти. Але ось за рушникосушки голосують практично одноголосно. Купити водяну рушникосушку для сушіння вологих рушників — це завжди зручне і практичне рішення. Пристрій допомагає підтримувати необхідні параметри вологості повітря і його температури.

Як показує статистика останніх років водяні рушникосушки найбільш популярні серед населення України через легкість установки в будинках з системами централізованого або індивідуального гарячого водопостачання. Таке обладнання можна підключити як до вже встановлених систем, так і з нуля при первинному ремонті.

Монтаж водяних рушникосушок зазвичай проводиться в двох варіантах:

  • підведення труби збоку;
  • підведення труб знизу.

Конкретний вид підключення водяної рушникосушки для ванної зможе порекомендувати фахівець, виходячи з умов конкретного приміщення. Якщо є можливість вибору, то варто віддати перевагу підключення з підведенням труби знизу. У будь-якому випадку, даний процес краще довірити професіоналам, які зможуть гарантувати практичну роботу пристрою, відсутність протікання і стійкість всієї системи.

Особливості конструкції і дизайну

Залежно від дизайну ванної кімнати і власних уподобань можна підібрати один з видів з'єднань труб: драбинка, зигзаг, п- або м-видний тип. Ціна рушникосушок різної форми не надто відрізняється. При необхідності можна передбачити установку додаткових поличок для сушки. Сучасне виробництво дозволяє виготовляти вигини за індивідуальним проектом, що допоможе створити унікальний образ приміщення.

А ось зовнішній вигляд зараз практично однаковий у всіх моделей. Часто основою є відполірована нержавіюча сталь. Саме цей матеріал показав себе найбільш практичним, що й стало причиною його масового характеру практично у всіх виробників. Нержавійка не тільки стильно виглядає, але і повністю відповідає функціоналу обладнання, дозволяє продовжити термін експлуатації і гарантувати максимальний комфорт і безпеку у використанні.

Переваги водяних рушникосушок

Основне завдання водяної рушникосушки в ванній не обмежується тільки в сушінням рушників та білизни. Аксесуар створює оптимальний мікроклімат приміщень ванних кімнат і покликаний уберегти їх від поширення вогкості, появи грибка і цвілі. Такі моделі не нагріваються до високих температур і є енергонезалежними, тому користувачі вважають за краще купити водяну рушникосушку зі зрозумілих причин. Та й будучи одного разу встановленими, вони можуть служити довго та надійно без потреби у ремонті або заміни витратних частин.

Вартість подібного обладнання різна, що дозволяє придбати в ванну кімнату саме ту модель рушникосушки, яка найкращим чином підійде для конкретного місця. Тому, роблячи вибір, беріть до уваги не тільки поточну конструкцію і план ванної, але й не забувайте враховувати можливі плани змін дизайну кімнати в майбутньому.