WhatsApp, Viber, Telegram

Вбудовані змішувачі прихованого монтажу

Внутрішня частина змішувача Grohe 32635000
Відсутній на складі Внутрішня частина змішувача Grohe 32635000
Ціна: 7344 грн
Внутрішня частина змішувача Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36336001
Внутрішня частина змішувача для душа Oras Polara 1486
Відсутній на складі Внутрішня частина змішувача для душа Oras Polara 1486
Ціна: 3534 грн
Внутрішня частина підлогового змішувача для ванни Grohe 45984001
Змішувач прихованого монтажу для ванни Grohe Euroeco 32747000

Традиційна конструкція душових змішувачів передбачає зовнішнє розташування патрубків і механізмів регулювання подачі води. Такі вироби займають досить багато місця, що не підходить при компактних розмірах душової кабіни. В якості альтернативи можна купити змішувач прихованого монтажу для ванни та душу, механізм якого розташовується в товщі стіни. Його установка буде трохи складнішою.

Крім підвищення естетики внутрішнього простору душової кабіни, використання прихованих змішувачів має і практичну користь. Простіше виконувати прибирання і дезінфекцію поверхонь душа і ванни, істотно знижується травматизм через відсутність великої кількості виступаючих частин.

Конструкція змішувачів прихованого монтажу

Можна купити приховані змішувачі трьох основних категорій:

  • для душу — має два вхідних отвори, які приєднуються до труб подачі холодної і гарячої води. Картридж і патрубок, який подає воду до стаціонарно встановленої душовою лійці;
  • вбудований кран для ванни та душу — має додатковий патрубок, який приєднується до виливши. Пристрій управління комплектується ще одним елементом, переключающим потік води від душової лійки до виливши;
  • змішувач з гігієнічної гнучкою лійкою — сам вбудовується механізм практично нічим не відрізняється від попереднього варіанту. Гнучкий шланг виступає додатковим аксесуаром і підключається на місце виливу.

Механізм прихованого змішувача, в залежності від конструкції, може виконувати ті ж функції, що і зовнішні моделі. Він може комплектуватися механічним або електронним термостатом, сенсором подачі води.

У порівнянні з іншими моделями, змішувачі прихованого монтажу можуть мати трохи більшу вартість, але їх зовнішній вігляд робить такий вибір цілком обумовленим. Вища ціна в першу чергу залежить від вартості корпусного елемента, який повинен бути високої якості виготовлення, щоб його не потрібно було замінювати. Купити змішувач прихованого монтажу для душу або ванни можна як бюджетного сегменту, так і преміум-класу, але що не зробиш заради красивого інтер'єру.

Особливості установки змішувача прихованого монтажу

Монтаж прихованого змішувача для ванни та душу здійснюється в стінній ніші. Залежно від моделі, для установки необхідно вільний простір глибиною 90-110 мм, діаметром 125-150 мм. Для формування такої ніші найчастіше використовується бур з алмазної коронкою відповідного діаметру і перфоратор. Для прокладки труб застосовуються штроборізи.

Установка вбудованого змішувача істотно полегшується, якщо при обробці ванної кімнати використовується гіпсокартон. У цьому випадку формування технологічних ніш для монтажу механізму проводиться частково, а самі труби встановлюються в простір, виділений в каркасі.

З'єднання патрубків змішувача з трубами подачі холодної і гарячої води рекомендується виконувати нерознімним. Для цього застосовується клей-герметик анаеробного способу твердіння. Така технологія виправдана необхідністю забезпечення максимальної герметичності, міцності і надійності з'єднань, покритих оздоблювальними матеріалами. Так як при утворенні протікань для проведення ремонту доведеться розкривати декоративне оздоблення.

Прокладка труб може здійснюватися в спеціальних коробах розташованих в технологічних нішах стіни. Таке технічне рішення істотно полегшує доступ для проведення ремонтних робіт.

Де купити вбудований змішувач в Україні

Змішувачі для душу та ванны прихованого монтажу відрізняються насамперед елегантним дизайном, завдяки якому ванна кімната набуває унікального зовнішнього вігляду. У зв'язку з тим, що більшість елементів крана заховані в стіні, розміщувати приховані деталі в чистоті легше в порівнянні з іншими типами.

Значною перевагою для ванних кімнат з невеликою площею є також той факт, що приховані крани для душа займають мало місця. Якщо ви вже вибрали кілька моделей і бажаєте купити змішувач прихованого монтажу в Україні, то не забудьте звернути увагу на його міцність і витрата води. А якщо вам необхідна професійна консультація — зверніться до наших консультантів, які допоможуть зробити правильний вибір і швидко оформлять ваше замовлення. Приємних покупок!